Dzień 1: Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 22.00 . Przejedziemy przez Czechy, Słowację, Węgry.

Dzień 2: Przyjazd na Węgry – następnie przejazd Zakolem Dunaju – obejrzymy trzy wspaniałe miasta Esztergom  kolebkę państwa węgierskiego i chrześcijaństwa na Węgrzech, malownicze Szentendre i Wyszehrad  z pozostałościami pałacu królewskiego. Przyjazd do Budapesztu, zakwaterowanie, obiadokolacja, wieczorem rejs statkiem po Dunaju (5 Eur/os) , nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, następnie zwiedzanie Budapesztu – legendarne wzgórze Gellerta gdzie przyjrzymy się z bliska cytadeli z czasów austriackich. Następnie przejedziemy na Wzgórze Zamkowe z kościołem św. Macieja, Zamkiem Królewskim malowniczymi Basztami Rybackim, zwiedzimy Muzeum Marcepana.
Następnie przejedziemy do Pesztu, obejrzymy neogotycki budynek Parlamentu, oraz XIX-wieczną bazylikę św. Stefana. Obiadokolacja. Przejazd do restauracji na Czardasza – przy muzyce z kuchniąwęgierską, powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4: Po śniadaniu przyjedziemy do Budapesztu, malowniczo położonego miasta nad brzegami Dunaju, zwiedzimy Wyspę Małgorzaty. Po południu odwiedzimy Plac Millenium z Galerią Narodową i Pomnikiem Bohaterów. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd w godzinach nocnych.

CENA ZAWIERA:
przejazd autokarem z TV-video, barkiem, klimatyzacją;
2 noclegi w hotelu *** pokoje 2, 3 – osobowe z łazienkami ,
2 śniadania, 2 obiadokolacje ,
ubezpieczenie NW i KL,
opieka pilota,
podatek Vat

Cena nie zawiera: biletów wstępów i przewodników lokalnych, ok. 15-20 Eur

INFORMACJE DODATKOWE:
• Napoje podczas obiadokolacji płatne dodatkowo,
• dodatkowy obiad w restauracji ok. 8-9 Eur – płatny indywidualnie
• pobyt w wybranym kąpielisku termalnym w basenach leczniczych – 10-12 Euro

Uwaga !
Kolejność zwiedzania może ulec zmian – szczegółowy program ustala pilot, który nie oprowadza po wnętrzach i muzeach.