Francja, Zamki nad Loarą 6 dni

Dzień 1: Zbiórka uczestników, wyjazd do Francji.
Dzień 2: Przyjazd do hotelu na przedmieściach Paryża, zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku przejazd do centrum PARYŻA sławnym paryskim metrem (RER). Zwiedzanie Luwru – uważanego za najwspanialsze muzeum świata. ulica Rivoli, Plac Piramid, Opera, Plac Vandom, Kościół Magdaleny, Fragonard – Muzeum Perfum (możliwość zakupu perfum po cenach producenta). Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 3:  Śniadanie, następnie Bazylika Sacre-Coeur wzniesiona na szczycie wzgórza Montmartre, Place du Tertre – CZYTAJ WIĘCEJ >>

 

 

 

Francja, Sanktuaria 6 dni

Dzień 1:  Zbiórka uczestników. Wyjazd do Francji.
Dzień 2: Przyjazd do hotelu w Paryżu, zakwaterowanie. Przejazd metrem do centrum: spacer po mieście, zwiedzanie m.in.: Katedra Notre-Dame wzniesiona na wyspie la Cite, ST. Chapelle, Centrum Pompidou, Dzielnica Łacińska (Panteon, Sorbona), przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3:  Śniadanie, następnie przejazd CZYTAJ WIĘCEJ >>

 

 

 

 

Chorwacja 9 dni

Dzień 1:   Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach wieczornych. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię.
Dzień 2: W godzinach porannych przyjazd do Parku Narodowego w Plitwicach – jednego z największych i najstarszych w Chorwacji. W parku, na długości ponad 8 km znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą niezliczoną ilością wodospadów. Spacer ścieżkami dydaktycznymi i rejs statkiem po największym jeziorze Kozjak. Przejazd do hotelu w okolicy Trogiru, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3:  Po śniadaniu  CZYTAJ WIĘCEJ >>

 

 

 

 

Włochy 9 dni

Dzień 1: Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach wieczornych. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.
Dzień 2: Przyjazd do Wenecji (pobyt 9-godzinny). Rejs statkiem do historycznego centrum Wenecji. Zwiedzanie: Plac św. Marka (z Pałacem Dożów, Bazyliką św. Marka, Dzwonnicą najwyższą w mieście, Wieżą Zegarową i pobliskim Mostem Westchnień). Spacer wąskim uliczkami do Mostu Rialto. Nstępnie przejazd hotelu na wybrzeżu Adriatyku w okolicach Rimini. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3:  Śniadanie. Przejazd do CZYTAJ WIĘCEJ >>

 

 

 

Sycylia 10 dni

Dzień 1: Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.  Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch. Przyjazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Lido di Jesolo.
Dzień 2: Po śniadaniu przejazd na przylądek Punta Sabbioni. Rejs statkiem do Wenecji. Całodniowe zwiedzanie miasta: Plac i Bazylika św. Marka, spacer wąskimi nabrzeżami i uliczkami starówki do dzielnicy i mostu Rialto. Powrót statkiem do Punta Sabbioni. Nocny przejazd przez Półwysep Apeniński w kierunku Villa San Giovanni.
Dzień 3: Dalszy przejazd. Przeprawa promowa na CZYTAJ WIĘCEJ >>