Dzień   1:  Wyjazd w godzinach wieczornych nocny przejazd na Ukrainę.

Dzień 2: Przyjazd do Lwowa zwiedzanie miasta: cmentarz Łyczakowski i cmentarz Orląt Lwowskich, śródmieście: rynek starego miasta z Kamienicą Królewską i Czarną, Katedra Ormiańska i Łacińska, Arsenał, Kaplica Boimów; kościoły Dominikanów, Jezuitów i Bernardynów, Cerkiew Włoska, Dom Segala, przejście Prospektem Swobody od Opery Lwowskiej do Pomnik Adama Mickiewicza, Teatr Wielki, powrót do hotelu, obiadokolacja w restauracji, przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 3: Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Lwowa – Wysoki Zamek, panorama Lwowa z Kopca Unii Lubelskiej, Park Stryjski z pomnikiem Kilińskiego i teren Targów Wschodnich, Wzgórze Waleckie – miejsce rozstrzelania profesorów lwowskich, Pałac Potockich, obiadokolacja, dla chętnych wieczorny spacer po mieście, nocleg w hotelu.

Alternatywnie: możliwość zorganizowania wieczoru ukraińskiego z degustacją regionalnych potraw, przy akompaniamencie lwowskich przedwojennych pieśni granych na żywo – dopłata do obiadokolacji ok. 60 Hrw.

Opcjonalnie – przedstawienie w Teatrze Opery i Baletu

Dzień 4: śniadanie, wyjazd z hotelu –następnie Żółkiew m.in. zamek, fara z kryptą Żółkiewskiego, cerkiew bazylianów, kościół dominikanów, synagoga, przejazd do Krechow – monaster bazyliański, spacer do świętego żródełka i pustelni skalnej. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce w godzinach nocnych.

 Alternatywnie: zwiedzanie po Polskiej stronie: m.in. Łańcut – siedziba Lubomirskich i Potockich lub Krasiczyn – zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego.

CENA ZAWIERA:

Transport – autokarem turystycznym TV/DVD, Klimatyzacja,
Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu *** we Lwowie – pokoje , 2- 3 osobowe z łazienkami,
Wyżywienie:2 śniadania, 2 obiadokolacje w restauracji lub hotelu,
Ubezpieczenie NNW iKL,
pilot na całej trasie wycieczki, przewodnik na Ukrainie – 2 dni
Podatek VAT

Cena nie zawiera wstępów do zwiedzanych obiektów:
Wstępy do zwiedzanych obiektów – 100 Hrw.