Dzień 1: Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do Pensjonatu, zakwaterowanie, następnie zwiedzanie miasta m.in. Kaplica braci Albertynów, Stary Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, przejazd koło Wielkiej Krokwi. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, następnie piesza wyprawa do Doliny Kościeliskiej, jednej z najpiękniejszych dolin Tatr Zachodnich (w zależności od kondycji grupy dojście do schroniska lub do Smreczyńskiego Stawu nad Doliną Kościeliską oraz przepiękny Wąwóz Kraków). Przejazd na Krupówki – czas wolny. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja. Wieczorem biesiada przy ognisku z pieczeniem prosiaka.

Alternatywnie: możliwość całodziennej wyprawy nad Morskie Oko lub Dolinę Pięciu Stawów z przewodnikiem górskim.

Dzień 3: Śniadanie, wjazd kolejką linową na Gubałówkę następnie przejście spacerowym szlakiem Papieskim na Butorowy Wierch, czas wolny, zjazd kolejką ze szczytu Butorowego Wierchu. Powrót do pensjonatu, obiad, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Alternatywnie: możliwość wjazdu kolejką na Kasprowy Wierch.

 

CENA ZAWIERA:
przejazd autokarem tyrystycznym: TV/DVD, WC, Klimatyzacja,
zakwaterowanie w pensjonacie w Zakopanem pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami,
wyżywienie: 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, 1 x obiad w ostatnim dniu, biesiada przy muzyce na żywo, z pieczeniem prosiaka,
opieka pilota,
ubezpieczenie NW,
podatek VAT

Cena nie obejmuje biletów wstępów: kolej linowa na Gubałówkę, wstęp do TPN